Promocja KOSZY NAROŻNYCH CORNER. Dostawa już od 18 zł!
Kosz Corner Space Maxima PURO REJS do szafki narożnej
Opis
Wysuwane kosze narożne tzw. kornery cieszą się dużym uznaniem. Wyrób ten ułatwia dostęp do produktów w narożnych szafkach kuchennych umożliwiając jednocześnie ich przechowywanie w sposób zorganizowany i uporządkowany. W wyrobach Corner Space na zewnątrz szafki można wysunąć "pierwsze" kosze, tylne pozostają w szafce. Natomiast w wyrobach Corner Space PLUS wszystkie kosze można całkowicie wysunąć z korpusu szafki. Regulacja wysokości zawieszenia koszy pozwala na elastyczne dostosowywanie systemu do aktualnych potrzeb. Kosze narożne CORNER SPACE linii MAXIMA PURO dostępne są w dwóch wykonaniach stylistycznych: bieli ze szklanymi wstawkami i czerni ze wstawkami z forniru. Każda półka cornerów PURO wyposażona jest w matę antypoślizgową chroniącą przed zarysowaniami i przesuwaniem się przedmiotów. Specjalny magnetyczny uchwyt w Corner Space PLUS zapobiega samoczynnemu zamknięciu się stelaża przy pełnym otwarciu, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania.
Wyrób wykorzystuje prowadnice firmy REJS z miękkim dociągiem zapewniające płynny ruch, duże dopuszczalne obciążenia oraz długą żywotność wyrobu. Kosze narożne CORNER SPACE linii MAXIMA PURO dostępne są w różnych wielkościach. Podstawowym parametrem rzutującym na wybór właściwego typu cornera jest tzw. prześwit drzwiowy (tabelka poniżej).
Opis:
- kosz narożny wysuwny - zastosowanie w kuchennych szafkach narożnych
- prowadnice z miękkim dociągiem
- stelaż - mocowany do spodu szafki
- system mocowania koszy - zawieszane na stelażu
- regulacja wysokości zawieszenia koszy
- ładowność systemu do 25 kg
- montaż uniwersalny - w lewym lub prawym narożniku kuchni
- montaż do szafki z frontem na zawiasach, a po dokupieniu mocowania frontu do szafki z frontem wysuwnym (wyłącznie model 900 - 1000)
- minimalny prześwit drzwiowy dla cornera SPASE : 900 - 1000 - 375 mm
- minimalny prześwit drzwiowy dla cornera SPASE : 1100 - 1200 - 520 mm
- minimalny prześwit drzwiowy dla cornera SPASE PLUS : 1100 - 1200 - 550 mm
Film montażowy kosza Corner Space - montaż pod zawias - https://www.youtube.com/watch?v=-yp5_47iOeQ&t=58s